תינוקות ואבק

תינוקות ואבקבית נקי מאבק, בשביל התינוק שלך ובשביל כל המשפחה

אבק הבית הוא הגורם המרכזי בעולם לאלרגיה בקרב תינוקות ופעוטות.
האבק בבית שכיח יותר בנוכחות חפצים "אוגרי אבק" . שטיחים, ספות, מזרנים וריפודים שונים נוטים לצבור אבק ולכלוך רב, שכן אנו מנקים לעיתים רחוקות יחסית. לכן, רהיטים רבים בבית עלולים להוות מצע להתפתחות חיידקים שונים כדוגמת קרדית האבק. החיידק מתפתח בתנאי לחות ואבק ועלול לגרום לקשיים בנשימה, אלרגיות שונות ואף אסתמה.

ילדים צעירים ותינוקות נוהגים להיות שעות ארוכות על גבי שטיחים, מזרונים וספות, ונהנים לשחק או לזחול עליהם, ואף להירדם בסביבות משטחים אלה. הדבר עלול להיות מסוכן שכן המערכת החיסונית של תינוקות וילדים קטנים טרם התפתחה לגמרי ולכן היא גם פגיעה במיוחד. הקטנטנים רגישים יותר מאדם מבוגר לקרדית האבק, אין ספק חיידקים האלה הינם הסיבה העיקרית לבעיות נשימה רבות בקרב תינוקות וילדים.
מחקרים הראו כי מניעת חשיפה של ילדים לאבק הבית בגיל צעיר על ידי פעולות מכוונות, מונעת התפתחות של אלרגיה ומחלות אלרגיות.
כיצד ניתן לשמור על התינוק ועל כל בני הבית מאבק הבית

בכדי ללכוד את האבק בבית לטובת ילדים ולטובת כל המשפחה מומלץ אחת לכמה חודשים לעשות ניקוי יסוד ומעמיק המשמיד את החיידקים. בחברת רענן ניקוי ספות ושטיחים תקבלו ניקוי יסודי ועמוק לכל משטח וריפוד, בבית או ברכב, שמלבד הסרת הכתמים והריחות הרעים - כולל גם חיטוי מקצועי המשמיד את החיידקים. החיטוי, שמבוצע באמצעות חומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, יגרום לשטיח או לספה לא רק להיראות חדש ונקי יותר, אלא גם לבריא יותר עבור התינוקות והילדים שלכם.