ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחיםהשטיח הביתי מבודד את הרצפה ומספק תחושת חמימות לרגליים היחפות, אך גם לניקיונו ישנה חשיבות רבה: אנחנו דורכים עליו מידי יום, ילדים נוהגים לשחק עליו שעות רבות ותינוקות אוהבים לזחול על הסיבים הרכים. אולם, השטיח יכול להוות מצע להתפתחות חיידקים שונים והצטברות אבק שעלולה להיות מסוכנת לבריאותנו. לכן, חשוב להקפיד על ניקיון השטיח ויש לפנות למקום מקצועי בלבד שיסיר בעדינות את האבק והכתמים, מבלי לפגוע באיכות או במראה המקורי של השטיח.

בעבר ניקו את השטיחים בעזרת חובט שטיחים, והמהלומות על השטיח היו עוזרות להוציא ממנו את האבק שהצטבר. כיום משתמשים לרוב בשואב אבק בכדי לנקות את השטיח, אך מה קורה כאשר נשפכת כוס קפה על השטיח? או כשהילדה מחליטה לצייר עם טושים דווקא על השטיח בסלון? או כאשר מישהו משאיר ציוני דרך של בוץ בשטיח?
מצבים כאלה הם תחום ההתמחות שלנו בחברת רענן ניקוי שטיחים, ואנו מבטיחים לכם ניקיון יסודי המבוצע באמצעות המכונות החדישות ביותר הקיימות בשוק. הניקיון המקצועי שנעניק לשטיחים שלכם חשוב לא רק למראה ולריח הנקי אלא גם יחדש את שערות השטיח וישיב להן את גמישותן.

ישנם סוגים שונים של שטיחים: טבעיים, סינטטיים, עבודות יד, ארוגים, פרסיים, מקיר לקיר ועוד.. בחברת רענן ניקוי שטיחים הטיפול והניקוי המקצועי יותאם באופן מיוחד לסוג השטיח שלכם, תוך שימת דגש על הסרת לכלוך וכתמים מסוגים שונים, שאריות אוכל, ריחות לא נעימים, שתן של בעלי חיים ועוד. ניקוי השטיחים הייחודי ב"רענן" ירענן את השטיח שלכם ובסופו של דבר אף יאריך את חייו.

ניקוי שטיחים תל אביב

שטיח נקי ומטופל היטב חיוני ונחוץ לבריאותכם – שכן במקרים רבים השטיח הינו מקור להצטברות אבק, שיכולה להוביל לתגובות אלרגיות ואף לאסתמה. חשוב לזכור זאת ולדאוג לניקוי איכותי ומקצועי של השטיח שלכם, שכן הצטברות רבה של אבק עלולה להוביל לקשיים בנשימה. הניקוי המיוחד אצלנו בחברת רענן ניקוי שטיחים מבטיח חיטוי מעמיק באמצעות חומרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה, המשמיד את החיידקים הניזונים מאבק ודואג למראה השטיח וגם לבריאות בני המשפחה שלכם.

תהליך הניקוי:

  • אבחון מקצועי של סוג השטיח ובחירה בשיטת הניקוי הנכונה ביותר
  • התאמת חומרי הניקוי לסוג השטיח על פי גילו, צבעו, סוג הסיבים, חומרת הכתמים ועוד
  • שאיבת האבק מהשטיח
  • ניקוי השטיח בעזרת חומרים אקולוגיים ידידותיים לסביבה
  • שטיפה מלאה ויסודית הכוללת הוצאת הלכלוך וחומרי הניקוי
  • ייבוש מבוקר

אנחנו בחברת רענן ניקוי שטיחים מתמחים בניקוי מקצועי ואמין לכל סוגי השטיחים. את הניקוי ניתן לערוך בבית הלקוח, וניתן גם לבצע ניקיון מעמיק ויסודי יותר על ידי איסוף והחזרה של השטיחים עד לפתח דלתך. בחברת "רענן" יקבלו השטיחים שלכם טיפול יסודי ומותאם תוך שמירה קפדנית על איכות השטיח.