ניקוי מזרנים

 

ניקיון מזרנים

ניקוי מזרוניםישנה חשיבות רבה בניקיון מזרנים, שכן אנו ישנים עליהם בכל לילה למשך מספר שעות. כיוון שכמעט בלתי אפשרי לנקות באופן עצמאי את המזרן, הוא סופג עם הזמן כתמים שונים שמקורם יכול להיות בנוזל או בשתייה שנשפכו, שאריות אוכל וכדומה. גם אם הקפדתם מאוד לשמור על ניקיון המזרן, במהלך הלילה הוא יצבור בכל מקרה זיעה או הפרשות גוף שונות שילכו ויספגו עמוק יותר ככל שיעבור הזמן. הדבר גורם גם לריחות רעים העולים מהמזרן ולכן, חשוב לפנות לניקוי מקצועי שיטפל במזרן שלכם וינקה אותו באופן היסודי ביותר.

מאחר שקשה מאוד לנקות את המזרן באופן יומיומי, הוא נוטה גם לצבור אבק בכמות רבה ולהוות מצע להתפתחות קרדית האבק – חיידק המתפתח בתנאי לחות ואבק ועלול לגרום לבעיות נשימה, אלרגיות שונות ואף לאסתמה. אנשים רבים רגישים לקרדית האבק וכלל לא מודעים לכך, אך הדבר עלול להוות סכנה של ממש לבריאות, שכן אנו מבלים שעות ארוכות על המזרן. אנחנו בחברת רענן ניקוי מזרונים מתמחים בניקוי מזרנים מקצועי, המבטיח לא רק ניקיון והסרת כתמים, אלא גם חיטוי יסודי המשמיד את החיידקים השונים החיים במזרן שלכם וניזונים מאבק ומלכלוך. החיטוי שמבוצע באמצעות חומרים איכותיים אקולוגיים וידידותיים לסביבה יהפוך את המזרן לנקי ובריא יותר עבורכם.

השימוש בחומרי חיטוי בחברת רענן ניקוי מזרונים מאושר ע"י חברת בעלת תו תקן ממכון התקנים ותקן אירופי EU648/2004.
חומר החיטוי בו אנו משתמשים נמצא בשימוש רפואי בכל בתי החולים בארץ ולכן אין חשש לשימוש בו.

סירטון

 

באמצעות הניקוי והחיטוי הייחודי אצלנו בחברת "רענן", תוכלו לרענן את המזרן שלכם ולהמשיך ולהשתמש בו זמן רב יותר. תהליך הניקוי והחיטוי חשוב ויעיל כל כך כיוון וכאמור ניקוי מזרונים באופן ניקוי מזרנים כפר סבאניקוי מזרונים הוד השרוןביתי אינו אפקטיבי, שכן בלתי אפשרי לנקות את פנים המזרן. הניקוי המקצועי אצלנו ב"רענן" יעזור לכם להיפטר מכתמים שונים על המזרן: כתמי מים ואוכל, זיעה, לחות, עובש, שתן של ילדים וכמו כן מריחות לא נעימים שנספגים אל תוך המזרן, אבק ולכלוך, שערות בעלי חיים ועוד.

בעזרת חומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה בהם אנו מקפידים להשתמש בחברת רענן ניקוי מזרנים, כמו גם המקצועיות והניסיון הרב שמלווה אותנו, תוכלו ליהנות ממזרונים שהם לא רק נקיים אלא גם בריאים – ולהמשיך לישון בשקט...

מאושר על ידי מכון התקנים הישראלימאושר על ידי iqnet איגוד התעשייניםמיוצר בישראל