ניקוי ספות

lethersofaעל מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר בניקוי הספות שלכם יש צורך בניסיון מקצועי ובכלים המתאימים, כיוון שקשה מאוד לנקות באופן עצמאי את הריפוד העדין של הספה. לא משנה כמה ננסה להקפיד על ניקיון הספה, במוקדם או במאוחר היא תספוג כתמים שונים וייווצר מראה בלוי ומלוכלך. על כן, יש צורך בניקוי ייחודי המותאם במיוחד לסוג הריפוד, שיעזור להיפטר מריחות לא נעימים ומכתמים מסוגים שונים, וישיב לספה את המראה המקורי שלה.

ניסיון רב, מקצועיות ושימוש במוצרים ובחומרים האיכותיים ביותר – כל אלה יבטיחו לכם תוצאות ניקוי שלא תקבלו בשום מקום אחר. בחברת רענן ניקוי ספות אנו מבצעים את ניקוי הספות באמצעות שיטות שונות המותאמות לסוג הריפוד, זאת כדי להבטיח את הטיפול היעיל והמוצלח ביותר עבור הספה שלכם. ישנם מבחר בדים וריפודים: החל ממשי וכותנה הטבעיים ועד בדים סינטטיים שונים, כאשר לכל סוג בד ישנה שיטת ניקוי המתאימה לו ביותר, המטפלת היטב בכתמים מבלי לפגום באיכות הרהיט. ניקוי ספות הבד מבוצע בשיטה אמריקאית ייחודית, באמצעות מכונת קיטור מקצועית המנקה את הספות בעזרת סבונים וחומרי ניקוי אקולוגיים איכותיים וידידותיים לסביבה. ניקוי ספות עור נערך מבוצע בשיטה מעט שונה, כאשר בסופו של התהליך מתבצעת הברשה יסודית בעזרת קונדישנר ייחודי המיועד לספות עור, התורם לגמישותו של העור ומאריך את חיי הרהיט.

3130

ניקוי ספות והסרת כתמים מקצועית יוכלו להחיות את מראה הספה ולהעניק לה חזות חדשה ונקייה מתמיד. בנוסף, הניקוי הייחודי אצלנו בחברת רענן ניקוי ספות מחסל את חיידק קרדית האבק, המתפתח על גבי רהיטים ומשטחים בתנאי לחות ואבק, ועלול לגרום לתגובות אלרגיות ובעיות נשימה. עם הזמן מצטברים בספה שלכם אלרגנים וחיידקים העלולים להתרבות ולהוות סכנה בריאותית של ממש. ניקוי וחיטוי מעמיק של הספה משמיד את החיידקים הניזונים מאבק ודואג למראה הספה, כמו גם לבריאותם של היושבים עליה.

8

7

אנחנו בחברת רענן ניקוי ספות מתמחים בניקיון ספות וריפודים מסוגים שונים, תוך שימוש במכונות מיוחדות וחומרי ניקוי המותאמים לסוג הספה, גילה, צבעה וחומרת הכתמים שהצטברו. בעזרתנו, תוכלו להחיות ולחדש את מראה הספה שלכם, וכך ליהנות ממנה עוד שנים רבות.