ניקוי ריפודים

1ישנו מבחר רחב מאוד של ריפודים: ריפודים מבדים טבעיים, סינטטיים, משולבים, ריפודי עור וכדומה. המשותף לשלל הסוגים הוא שהריפוד סופח לתוכו את הכתמים וקשה מאוד להסירם לבד. מלבד ריחות רעים העלולים לעלות מהריפוד, הכתמים יגרמו לו להיראות ישן ומרופט. הדבר נכון גם לריפודי ספות וכסאות וגם לריפודי הרכב, ובכל המקרים חשוב לפנות לחברה אמינה על מנת לערוך ניקיון מקצועי לריפוד. אנחנו בחברת רענן ניקוי ספות מתמחים בניקוי של כל סוגי הריפודים, ועושים זאת באמצעות שימוש בציוד ובחומרי הניקוי החדישים והאיכותיים ביותר.

רהיטים ומשטחים שמסובך לנקותם באופן יומיומי נוטים לצבור אבק ולכלוך רב – כך גם הריפודים ברכב או בכיסאות שלכם. מלבד המראה המלוכלך, האבק שמצטבר עלול להוות מצע להתפתחות בקטריות וחיידקים שונים, כדוגמת קרדית האבק.
קרדית האבק הינו חיידק שנמצא בדרך כלל בסביבה ביתית, ומתקיים בתנאי לחות ואבק הנוטים להצטבר ברהיטים שונים בבית. החיידק עלול לגרום לרגישות ולאלרגיות, ובמקרים חמורים לקשיי נשימה ולאסתמה. ניקוי הריפודים המקצועי אצלנו ב"רענן" כולל חיטוי מיוחד המשמיד את החיידקים המסוכנים הללו, שייתכן מאוד וחיים בסביבת הריפודים בבית או ברכב שלכם. אנו משתמשים בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה, בכדי להבטיח לכם ניקוי אופטימאלי הדואג גם לבריאותכם.

ריפודי רכב סופגים פעמים רבות ריחות לא נעימים וכתמים שונים המקנים מראה מלוכלך ומוזנח. שאריות אוכל שהילדים השאירו ברכב, שערות בעלי חיים ועוד – כל אלה מביאים למצב זה, אך ניתן להעניק לריפודי הרכב מראה חדש! אנחנו ב"רענן" ניפטר מהכתמים ומהריחות הרעים באמצעות ניקוי איכותי במיוחד. בחברת "רענן" תוכלו לקבל מענה לכל סוגי הריפודים בבית וברכב. כיוון שכל ריפוד הינו שונה, אנו דוגלים באבחון קפדני של הריפוד והתאמה של תהליך הניקוי האידיאלי לו. כך, הניקוי המקצועי יטפל בכתמים השונים, בבקטריות ובריחות הרעים - מבלי לפגוע באיכות או במראה הריפוד. אנו נבחר בתהליך ובחומרי הניקוי היעילים ביותר עבור סוג הריפוד שלכם, כדי להגיע לתוצאות הניקוי הכי טובות שאפשר. ניקוי הריפודים מצריך ניסיון רב וחומרים איכותיים, ורק אצלנו בחברת רענן ניקוי ספות תקבלו את הניקוי היסודי ביותר, שיחדש את מראה הריפוד ויאריך את חייו.